تبلیغات و بازاریابی اینترنتی اختصاصی

PPC

تبلیغات اینترنتی

بعد از راه اندازی یک وب سایت و یا پیاده سازی یک ایده بدون شک برای برند سازی و فروش بیشتر نیازمند تبلیغات و بازاریابی اینترنتی خواهید بود . مهمترین کلید موفقیت در این زمینه داشتن کمپین های طراحی شده و پیاده سازی با بهترین ابزار خواهد بود .

تیوا ایمن با تجربه بسیار زیاد در کمپین های تبلیغاتی مختلف و دانستن سلیقه کاربران پیشنهاد های خاصی برای شما خواهد داشت . کافی است برای شروع با ما در تماس باشید

image

تبلیغات ویدویی

تبلیغات متنی رنگ و بوی قدیم را ندارند و اولین دلیل آن کم حوصله شدن مردم است. بهترین نوع تبلیغات در اثر گذاری و تصویر سازی تبلیغات ویدئویی است که در کوتاهترین زمان تمامی گفته های و برتری های شما قابل انتقال است .

image

آنالیز و طراحی تبلیغات اینترنتی

شروع یک تبلیغات کار دشواری نیست و شما با استفاده از شرکت های مختلف می توانید این خدمات را تهیه کنید اما تفکر بازاریابی و طراحی یک کمپین هدف گذاری شده از خدمات خاصی است که تیوا ایمن به شما ارائه می کند تا بهترین باشید

image

تبلیغات شبکه های اجتماعی

شدت فراگیر شدن شبکه های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست و کسب و کار در این شبکه های اجتماعی .رونقی تازه پیدا کرده است . با استفاده از تبلیغات در شبکه های اجتماعی به مراتب زیادی دیده خواهید شد چگونگی این تبلیغات از خدمات اختصاصی تیوا ایمن است .

image

تبلیغات کلیکی اختصاصی

تبلیغات کلیکی به این صورت هستند که تبلیغات شما میلیون ها بار نمایش داده خواهد شد اما شما تنها هزینه تبلیغاتی را خواهید داد که افراد علاقمند به خدمات شما بر روی آن کلیک و به وب سایت شما آمده باشند . این نوع تبلیغات که به صورت اختصاصی و هدفدار در تیوا ایمن ارائه می شود و یکی از بهترین نوع تبلیغات اینترنتی است .

518
نمایش دهنده آگهی
9500
کلیک هدفدار
21
کمپین بازاریابی موفق
14600
تبلیغات موفق